skip_main skip_menu skip_search

Calibra Cat Life Sensitive Rabbit 200g

Konservuotas pašaras su triušiena, skirtas suaugusioms, taip pat jautrią virškinimo sistemą turinčioms katėms.

Life

  • Pageidaujami baltymai: Triušiena

Kur galima įsigyti (prekybos taškai)

Calibra Cat Life Sensitive Rabbit– šis konservuotas pašaras su triušiena, skirtas suaugusioms, taip pat jautrią virškinimo sistemą turinčioms katėms. Visavertis drėgnas pašaras sudarytas iš vieno baltymų šaltinio. Hipoalerginis pašaras be grūdų ir glitimo. Pašaras lengvai virškinamas, jo sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Aprašymas

Pašaro sudėtyje taip pat yra taurino, kuris ypač svarbus regėjimo funkcija ir širdies veiklos palaikymui. Katės nepasigamina taurino pačios, todėl turi gauti jį papildomai su pašaru.

Sudetyje yra Schizochytrium limacinum (džiovinti jūros dumbliai), kurie yra omega-3 riebalų rūgščių DHR šaltinis, palaikantis normalią smegenų veiklą. Taip pat lašišų aliejaus, kuris yra omega-3 nesočiųjų riebalų rūgščių (EPR, DHR) šaltinis, būtinas smegenų vystymuisi ir funkcionavimui bei fiziologinėms odos ir kailio funkcijoms palaikyti. Omega-3 taip pat turi priešuždegiminių savybių.

  • su taurinu
  • su triušiena
  • hipoalerginis

Recepte nėra kviečių, glitimo, kukurūzų, sojų ar GMO.

Iepakojums: 200 g

Sudėtis

Sudėtis: triušiena 70 %, žirnių miltai, lašišų aliejus 1 %, lignoceliuliozė, kalcio karbonatas, džiovinti dumbliai 0,2 % (Schizochytrium limacinum).

Analitinė sudėtis: drégnis 78 %, žali baltymai 10 %, žali riebalai 6,5 %, žali pelenai 1,5 %, žalia ląsteliena 0,5 %, kalcis 0,3 %, fosforas 0,25 %, natris 0,25 %, omega-3 riebiosios rūgštys 0,16 %, omega-6 riebiosios rūgštys 1,1 %.

Priedai/1kg. Maistiniai priedai: vitaminas A (3a672a) 800 TV, vitaminas D3 (3a671)  200 TV, vitaminas E (3a700) 120 mg, vitaminas B1 (3a821) 1 mg, taurinas (3a370) 800 mg, biotinas (3a880) 0,4 mg, aminorūgščių cinko chelatas hidratas (3b606) 10 mg, mangano ir aminorūgščių chelato hidratas (3b504) 2,4 mg, kalio jodidas (3b201) 0,6 mg, vario (II) ir aminorūgščių chelatas hidratas (3b406) 3,2 mg, geležies (II) ir aminorūgščių chelato hidratas (3b106) 8 mg.

Energetinė vertė: metabolizuota energija: 1 055 kcal/kg

Rekomenduojamas šėrimo kiekis

Suaugusios katės svoris (kg)

3

4

5

6

7

8

Dienos norma (g)  

170

250

320

380

440

500

Šėrimo nurodymai

Patiekti kambario temperatūros. Porcijos dydis gali skirtis atsižvelgiant į jūsų katės veislę ir sezoniškumą. Šalia visada turi būti šviežio ir švaraus geriamojo vandens.

Life

LIFE produktų linija, specialiai sukurta lydėti jūsų šunį visą jo gyvenimą. Kiekvienas šuns gyvenimo etapas turi specifinių poreikių, susijusių su reikalavimais mitybai, sudėčiai ir bendrai energetinei pašaro vertei. Calibra Life pasinaudojo tuo kaip įkvėpimo šaltiniu! Kol rūpintis sklandžia savo šuns virškinamojo trakto veikla privaloma per visą jo gyvenimą, jauname šuns amžiuje, pirmiausia, priežiūra nukreipta į tinkamą viso organizmo vystymąsį ir imunitetą. Vyresnio amžiaus šunims svarbu subalansuotas energijos suvartojimas, atsižvelgiant į jų aktyvumo lygį.

Veislių dydžių skirtumai atsispindi ir skirtinguose Calibra Life pašaro granulių dydžiuose. Visas mūsų Calibra Life visavertis pašaras yra hipoalerginis ir jo pagrindą sudaro vienas baltymas. Gyvūninės kilmės baltymų kiekis atskiruose receptuose sudaro ne mažiau kaip 80–90 % viso baltymų kiekio. Kruopščiai parinkti priedai visada papildo kiekvieno recepto numatytą paskirtį. Visi linijos pašarai pasižymi gardžiu skoniu ir virškinamumu ir visa tai pasiekiama dėl aukštos žaliavų kokybės, kuriai „Calibra“ komanda skiria didelį dėmesį.