Verve

  • suns-dydis: Mažas, Vidutinis, Didelis
  • suns-amzius: Jaunas, Suaugęs, Senjoras
  • Pageidaujami baltymai: Vištiena

Kur galima įsigyti (prekybos taškai)

Pusiau drėgni skanėstai šunims su šviežia vištiena, užtikrinančia puikų skonį. Papildomas maistas be grūdų, su unikaliu funkcinių priedų deriniu – Triple Active Formula su moliūgu, džiovintom erškėtuogėm ir ramunėlėmis, kurie turi teigiamą poveikį šuns sveikatai.

Aprašymas

Triguba aktyvi formulė:

  • Moliūgas stiprina imuninę sistemą. Jame yra daug skaidulų, reikalingų virškinimui palaikyti, taip pat vitaminų B1, B2 ir C. Jame taip pat yra būtinų mineralų, tokių kaip magnis, kalis ir geležis. Jis padeda detoksikuoti organizmą ir skatina ląstelių regeneraciją.
  • Erškėtuogės yra vitaminų (C, E, A, karotinoidų), flavonoidų, polifenolių ir triterpeno rūgščių šaltinis. Erškėtuogės turi stiprų antioksidacinį poveikį ir padeda palaikyti imunitetą.
  • Ramunėlės turi didelį teigiamą poveikį daugeliui kūno dalių. Teigiamai veikia virškinimą ir medžiagų apykaitą, stiprina imuninę sistemą, padeda sumažinti uždegimą.

Pakuotės dydis: 150g

Sudėtis

Sudėtis: vištienos baltymai 26 %, žirniai, šviežia vištiena 14 %, augalinės kilmės glicerolis, moliūgas 10 %, kolagenas, hidrolizuoti vištienos baltymai, hidrolizuotos vištų kepenėlės, džiovintos erškėtuogės 1 %, džiovintos ramunėlės 0,5 %.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 30 %, žali riebalai 5 %, drėgnis 17 %, žali pelenai 5,5 %, žalia ląsteliena 1,5 %, kalcis 0,8 %, fosforas 0,7 %, natris 0,2 %.

Sudėtyje yra ES patvirtintų konservantų: citrinų rūgštis (E 330), obuolių rūgštis (E 296).

Energetinė vertė: metabolizuota energija 3 180 kcal/kg.

Rekomenduojamas šėrimo kiekis

Suaugusio šuns svoris (kg)

Dienos norma (vnt)

< 10

< 10

10

10-15

15

15-20

20

20-25

25

25-30

30 <

30 <

Šėrimo nurodymai

Naudoti kaip atlygį, pozityviai motyvacijai ir mokymui. Šis produktas nepakeičia visavertės dietos. Įsitikinkite, kad jūsų šuo visada turi šviežio geriamojo vandens, ir vadovaukitės lentelėje pateiktomis šėrimo rekomendacijomis.