Verve

  • suns-dydis: Mažas, Vidutinis, Didelis
  • suns-amzius: Jaunas, Suaugęs, Senjoras
  • Pageidaujami baltymai: Antiena

Kur galima įsigyti (prekybos taškai)

Pusiau drėgni skanėstai šunims su šviežia antiena, užtikrinančia puikų skonį. Papildomas maistas be grūdų, su unikaliu funkcinių priedų deriniu – Triple Active Formula, su džiovintais ananasais, džiovintais čiobreliais ir moliūgu, kurie turi teigiamą poveikį šuns sveikatai. 

Aprašymas

Triguba aktyvi formulė:

  • Ananasai yra turtingas mineralų, vitaminų ir antioksidantų šaltinis. Juose taip pat yra bromelaino fermento. Bromelainas – proteolitinių fermentų grupė, palaiko virškinimą ir turi priešuždegiminį poveikį.
  • Žolelės pagerina maisto skonį, sumažina kenksmingų bakterijų atsiradimą ir palaiko imuninę sistemą.
  • Moliūgas stiprina imuninę sistemą. Jame yra daug skaidulų, reikalingų virškinimui palaikyti, taip pat vitaminų B1, B2 ir C. Jame taip pat yra būtinų mineralų, tokių kaip magnis, kalis ir geležis. Jis padeda detoksikuoti organizmą ir skatina ląstelių regeneraciją.

Pakuotės dydis: 150g

Sudėtis

Sudėtis: antienos baltymai 26 %, žirniai, šviežia antiena 14 %, augalinės kilmės glicerolis, moliūgas 10 %, kolagenas, hidrolizuoti vištienos baltymai, hidrolizuotos vištų kepenėlės, džiovinti ananasai 0,5 %, džiovinti čiobreliai 0,5 %.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 28 %, žali riebalai 5,5 %, drėgnis 17 %, žali pelenai 6 %, žalia ląsteliena 1,2 %, kalcis 1,1 %, fosforas 0,8 %, natris 0,2 %.

Sudėtyje yra ES patvirtintų konservantų: citrinų rūgštis (E 330), obuolių rūgštis (E 296).

Energetinė vertė: metabolizuota energija 3 200 kcal/kg.

Rekomenduojamas šėrimo kiekis

Suaugusio šuns svoris (kg)

Dienos norma (vnt)

< 10

< 10

10

10-15

15

15-20

20

20-25

25

25-30

30 <

30 <

Šėrimo nurodymai

Naudoti kaip atlygį, pozityviai motyvacijai ir mokymui. Šis produktas nepakeičia visavertės dietos. Įsitikinkite, kad jūsų šuo visada turi šviežio geriamojo vandens, ir vadovaukitės lentelėje pateiktomis šėrimo rekomendacijomis.