Verve

  • suns-dydis: Mažas, Vidutinis, Didelis
  • suns-amzius: Jaunas, Suaugęs, Senjoras
  • Pageidaujami baltymai: Žuvis

Kur galima įsigyti (prekybos taškai)

Pusiau drėgni skanėstai šunims su šviežia silke, užtikrinančia puikų skonį. Papildomas maistas be grūdų ir be vištiens, su unikaliu funkcinių priedų deriniu – Triple Active Formula, su džiovintais dumbliais, džiovintais čiobreliais ir krapais, kurie turi teigiamą poveikį šuns sveikatai.

Aprašymas

Triguba aktyvi formulė:

  • Džiovinti rudadumbliai yra puikus mineralų ir bioaktyvių junginių (ypač antioksidantų) šaltinis. Prisidedantys prie dantų apnašų, akmenų susidarymo ir nemalonaus burnos kvapo mažinimo.
  • Ilgalaikis rudadumblių naudojimas gali padėti suskaidyti ir sumažinti susiformavusius dantų akmenis bei palengvinti jų pašalinimą dantų šepetėliu.
  • Žolelės pagerina maisto skonį, sumažina kenksmingų bakterijų atsiradimą ir palaiko imuninę sistemą.

Pakuotės dydis: 150g

Sudėtis

Sudėtis: silkių baltymai 26 %, žirniai, šviežia silkė 14 %, augalinės kilmės glicerolis, moliūgas 10 %, kolagenas, hidrolizuoti silkių baltymai, džiovinti rudadumbliai (Ascophyllum nodosum) 2 %, džiovinti čiobreliai 0,5 %, džiovinti krapai 0,2 %.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 28 %, žali riebalai 5,7 %, drėgnis 17 %, žali pelenai 5,8 %, žalia ląsteliena 1 %, kalcis 1,1 %, fosforas 0,7 %, natris 0,4 %.

Sudėtyje yra ES patvirtintų konservantų: citrinų rūgštis (E 330), obuolių rūgštis (E 296).

Energetinė vertė: metabolizuota energija 3 220 kcal/kg.

Rekomenduojamas šėrimo kiekis

Suaugusio šuns svoris (kg)

Dienos norma (vnt)

< 10

< 10

10

10-15

15

15-20

20

20-25

25

25-30

30 <

30 <

Šėrimo nurodymai

Naudoti kaip atlygį, pozityviai motyvacijai ir mokymui. Šis produktas nepakeičia visavertės dietos. Įsitikinkite, kad jūsų šuo visada turi šviežio geriamojo vandens, ir vadovaukitės lentelėje pateiktomis šėrimo rekomendacijomis.