skip_main skip_menu skip_search

Calibra Joy Cat Classic Salmon Sticks 70g NEW

Cat treats Calibra Joy – salmon sticks.

Joy

  • Pageidaujami baltymai: Žuvis

Kur galima įsigyti (prekybos taškai)

Cat treats Calibra Joy – salmon sticks. Lašišos juostelės: sveikas, aromatingas ir skanus kąsnelis, kuris pradžiugins net ir išrankiausią katę.

Aprašymas

Skanusis delikatesas, pagamintas iš lašišos ir nesočiųjų riebiųjų rūgščių - palaiko gyvybingumą, sveiką odą ir kailį. Šis skanumynas pagerins jūsų katės racioną. Papildomas pašaras katėms.

- natūralūs ingredientai
- palaiko virškinimą
- puikus skonis

Pakuotės dydis: 70 g

Sudėtis

Sudėtis: žuvis, vištiena, augaliniai baltymai, glicerinas, sorbitolis.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 40 %, riebalai 6 %, žalia ląsteliena 3 %, žali pelenai 4 %, drėgnis 20 %.

Rekomenduojamas šėrimo kiekis

Duokite kaip atlygį. Pasirūpinkite pakankamu kiekiu geriamojo vandens. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius uždaryti, laikyti šaldytuve. Neskirtas vartoti žmonėms. Neduokite absorbento savo katei.

Joy

Calibra Joy yra minkšti, drėgni skanėstai, kurie bus ideali jūsų kasdienių nuotykių, kartu su augintiniu, dalis. Esame tikri, kad jūsų pūkuotas draugas greitai atras savo mėgstamiausią. Linijoje taip pat rasite unikalios formos, skanius ir lengvai virškinamus skanėstus šunims, kurie padeda išlaikyti švarius, sveikus dantis ir apsaugo nuo dantų akmenų susidarymo. Jūsų šuniui patiks jų puikus skonis, jis džiaugsis sveikais dantimis, o jūs įvertinsite gaivų augintinio burnos kvapą. Calibra Joy Mini skanėstų versija puikiai tiks kaip nedidelis užkandis. Jie taip pat puikiai tinka dresūrai ir mažų veislių šunims.