Joy

  • suns-dydis: Mažas, Vidutinis, Didelis
  • suns-amzius: Jaunas, Suaugęs, Senjoras
  • Pageidaujami baltymai: Jautiena

Pakuočių variantai:

Kur galima įsigyti (prekybos taškai)

Jautienos lazdelės: sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas skanus kąsnelis, kuris gali pagerinti jūsų augintinio mitybą.

Aprašymas

Skanios lazdelės, pagamintos iš biologiškai vertingos jautienos, turinčios daug vitaminų, mineralų ir nepakeičiamų amino rūgščių. Papildomas maistas šunims.    

  • naturalūs ingridientai
  • palaiko virškinimą
  • puikus skonis

Pakuotės dydis: 80 g

Sudėtis

Sudėtis: jautiena, glicerinas, ryžių krakmolas, augaliniai baltymai.

Analitinės sudétis: žali baltymai 45 %, riebalai 6 %, žalia ląsteliena 3 %, žali pelenai 5 %, drėgnis 20 %.

Rekomenduojamas šėrimo kiekis

Šėrimo instrukcijos: naudoti kaip atlygį. Pasirūpinkite pakankamu kiekiu geriamojo vandens. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius uždaryti, laikyti šaldytuve. Neskirtas vartoti žmonėms. Neduokite absorbento savo šuniui.

Joy

Calibra Joy yra minkšti, drėgni skanėstai, kurie bus ideali jūsų kasdienių nuotykių, kartu su augintiniu, dalis. Esame tikri, kad jūsų pūkuotas draugas greitai atras savo mėgstamiausią. Linijoje taip pat rasite unikalios formos, skanius ir lengvai virškinamus skanėstus šunims, kurie padeda išlaikyti švarius, sveikus dantis ir apsaugo nuo dantų akmenų susidarymo. Jūsų šuniui patiks jų puikus skonis, jis džiaugsis sveikais dantimis, o jūs įvertinsite gaivų augintinio burnos kvapą. Calibra Joy Mini skanėstų versija puikiai tiks kaip nedidelis užkandis. Jie taip pat puikiai tinka dresūrai ir mažų veislių šunims.