Joy

  • suns-dydis: Mažas, Vidutinis, Didelis
  • suns-amzius: Jaunas, Suaugęs, Senjoras
  • Pageidaujami baltymai: Vištiena

Pakuočių variantai:

Kur galima įsigyti (prekybos taškai)

Vištienos krutinėlės file: sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas skanus kąsnelis, kuris gali pagerinti jūsų augintinio mitybą.

Aprašymas

Skanus delikatesas ir nenugalimas atlygis, pagamintas iš skanios vištienos krūtinėlės filė, kurioje yra daug aukštos kokybės baltymų ir mažai riebalų. Papildomas maistas šunims.

  • naturalūs ingridientai
  • palaiko virškinimą
  • puikus skonis

Pakuotės dydis: 250 g

Sudėtis

Sudėtis: vištiena, augaliniai baltymai, glicerinas, kukurūzų krakmolas.

Analitinės sudétis: žali baltymai 41 %, riebalai 2 %, žalia ląsteliena 2 %, žali pelenai 7 %, drėgnis 20 %.

Rekomenduojamas šėrimo kiekis

Šėrimo instrukcijos: naudoti kaip atlygį. Pasirūpinkite pakankamu kiekiu geriamojo vandens. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius uždaryti, laikyti šaldytuve. Neskirtas vartoti žmonėms. Neduokite absorbento savo šuniui.

Joy

Calibra Joy yra minkšti, drėgni skanėstai, kurie bus ideali jūsų kasdienių nuotykių, kartu su augintiniu, dalis. Esame tikri, kad jūsų pūkuotas draugas greitai atras savo mėgstamiausią. Linijoje taip pat rasite unikalios formos, skanius ir lengvai virškinamus skanėstus šunims, kurie padeda išlaikyti švarius, sveikus dantis ir apsaugo nuo dantų akmenų susidarymo. Jūsų šuniui patiks jų puikus skonis, jis džiaugsis sveikais dantimis, o jūs įvertinsite gaivų augintinio burnos kvapą. Calibra Joy Mini skanėstų versija puikiai tiks kaip nedidelis užkandis. Jie taip pat puikiai tinka dresūrai ir mažų veislių šunims.