Joy

  • suns-dydis: Mažas, Vidutinis, Didelis
  • suns-amzius: Jaunas, Suaugęs, Senjoras
  • Pageidaujami baltymai: Vištiena

Kur galima įsigyti (prekybos taškai)

Vištienos žiedai: sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas skanus kąsnelis, kuris gali pagerinti jūsų augintinio mitybą.

Aprašymas

Skanūs vištienos žiedai su dideliu baltymų kiekiu ir mažu riebalų kiekiu patiks visiems dideliems ir mažiems šunims, kurie mėgsta skanų maistą. Papildomas maistas šunims.

  • naturalūs ingridientai
  • palaiko virškinimą
  • puikus skonis

Pakuotės dydis: 80 g

Sudėtis

Sudėtis: vištiena, kukurūzų krakmolas, glicerinas, augaliniai baltymai, sorbitolis.

Analitinės sudétis: žali baltymai 51 %, riebalai 2 %, žalia ląsteliena 2 %, žali pelenai 2 %, drėgnis 20 %.

Rekomenduojamas šėrimo kiekis

Šėrimo instrukcijos: naudoti kaip atlygį. Pasirūpinkite pakankamu kiekiu geriamojo vandens. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius uždaryti, laikyti šaldytuve. Neskirtas vartoti žmonėms. Neduokite absorbento savo šuniui.

Joy

Calibra Joy yra minkšti, drėgni skanėstai, kurie bus ideali jūsų kasdienių nuotykių, kartu su augintiniu, dalis. Esame tikri, kad jūsų pūkuotas draugas greitai atras savo mėgstamiausią. Linijoje taip pat rasite unikalios formos, skanius ir lengvai virškinamus skanėstus šunims, kurie padeda išlaikyti švarius, sveikus dantis ir apsaugo nuo dantų akmenų susidarymo. Jūsų šuniui patiks jų puikus skonis, jis džiaugsis sveikais dantimis, o jūs įvertinsite gaivų augintinio burnos kvapą. Calibra Joy Mini skanėstų versija puikiai tiks kaip nedidelis užkandis. Jie taip pat puikiai tinka dresūrai ir mažų veislių šunims.