skip_main skip_menu skip_search

Calibra Joy Dog Mini Salmon Cube 70g NEW

Lašišos kubeliai.

Joy

  • suns-dydis: Mažas, Vidutinis, Didelis
  • suns-amzius: Jaunas, Suaugęs, Senjoras
  • Pageidaujami baltymai: Žuvis

Kur galima įsigyti (prekybos taškai)

Lašišos kubeliai: Sveikas, aromatingas ir lengvai virškinamas skanus MINI dydžio kąsnelis, kuris pagerins jūsų augintinio mitybą.

Aprašymas

Delikatesas, kuris patiks ne tik mažiems, bet ir reikliausiems šunims. Skaniuose lašišos kubeliuose yra nesočiųjų riebalų rūgščių sveikai odai ir kailiui. Papildomas maistas šunims.

  • natūralūs ingredientai
  • palaiko virškinimą
  • puikus skonis

Pakuotės dydis: 70 g

Sudėtis

Sudėtis: lašiša, augaliniai baltymai, glicerinas, sorbitolis.

Analitinės sudétis: žali baltymai 49 %, riebalai 2 %, žalia ląsteliena 3 %, žali pelenai 4 %, drėgnis 20 %.

Rekomenduojamas šėrimo kiekis

Šėrimo instrukcijos: naudoti kaip atlygį. Pasirūpinkite pakankamu kiekiu geriamojo vandens. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius uždaryti, laikyti šaldytuve. Neskirtas vartoti žmonėms. Neduokite absorbento savo šuniui.

Joy

Calibra Joy yra minkšti, drėgni skanėstai, kurie bus ideali jūsų kasdienių nuotykių, kartu su augintiniu, dalis. Esame tikri, kad jūsų pūkuotas draugas greitai atras savo mėgstamiausią. Linijoje taip pat rasite unikalios formos, skanius ir lengvai virškinamus skanėstus šunims, kurie padeda išlaikyti švarius, sveikus dantis ir apsaugo nuo dantų akmenų susidarymo. Jūsų šuniui patiks jų puikus skonis, jis džiaugsis sveikais dantimis, o jūs įvertinsite gaivų augintinio burnos kvapą. Calibra Joy Mini skanėstų versija puikiai tiks kaip nedidelis užkandis. Jie taip pat puikiai tinka dresūrai ir mažų veislių šunims.