skip_main skip_menu skip_search

Calibra Dog Life Puppy&Junior Chicken&rice 400g

Life

Calibra Dog Life Puppy and Junior Chicken with Rice – šis visavertis konservuotas pašaras su vištiena, vištų širdelėmis ir ryžiais, skirtas šuniukams, taip pat šuningoms ir laktuojančioms kalėms. Šis vieno baltymų šaltinio receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų. Pašaras be glitimo, su mažu ryžių kiekiu, gerai virškinamas. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Puppy&Junior Lamb&rice 400g

Life

Calibra Dog Life Puppy and Junior Lamb with Rice – šis visavertis konservuotas pašaras su ėriena ir ryžiais, skirtas šuniukams, taip pat šuningoms ir laktuojančioms kalėms. Šis vieno baltymų šaltinio receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų. Pašaras be glitimo, su mažu ryžių kiekiu, gerai virškinimamas. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Adult Chicken with rice 400g

Life

Calibra Dog Life Adult Chicken with Rice – šis visavertis konservuotas pašaras su vištiena, vištų širdelėmis ir ryžiais, skirtas suaugusiems šunims. Šis vieno baltymų šaltinio receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų. Pašaras be glitimo, su nedideliu kiekiu ryžių, gerai virškinamas. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Adult Duck with rice 400g

Life

Calibra Dog Life Adult Duck with Rice – šis visavertis konservuotas pašaras su antiena ir ryžiais skirtas suaugusiems šunims. Šis vieno baltymų šaltinio hipoalerginis receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų. Pašaras be glitimo, su nedideliu kiekiu ryžių, gerai virškinamas. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Adult Lamb 400g

Life

Calibra Dog Life Adult Lamb – šis konservuotas pašaras su ėriena, skirtas suaugusiems šunims. Šis vieno baltymų šaltinio hipoalerginis receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų. Pašaras be glitimo, su nedideliu kiekiu ryžių, gerai virškinamas. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Adult Beef with carrots 400g

Life

Calibra Dog Life Adult Beef with Carrots – šis visavertis konservuotas pašaras su jautiena ir morkomis, skirtas suaugusiems šunims. Šis vieno baltymų šaltinio receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų. Pašaras be grūdų ir glitimo, gerai virškinamas. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Adult Wild boar with cran. 400g

Life

Calibra Dog Life Adult Wild Boar with Cranberries – šis visavertis konservuotas pašaras su šerniena ir spanguolėmis, skirtas suaugusiems šunims. Šis vieno baltymų šaltinio receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų. Pašaras be grūdų ir glitimo, o tai turi įtakos geram virškinamumui. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Adult Turkey with apples 400g

Life

Calibra Dog Life Adult Turkey with Apples – šis hipoalerginis konservuotas pašaras su kalakutiena ir obuoliais, skirtas suaugusiems šunims. Šis vieno baltymų šaltinio hipoalerginis receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų. Pašaras be grūdų ir glitimo, gerai virškinamas. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Sensitive Salmon with rice 400g

Life

Calibra Dog Life Sensitive Salmon with Rice – šis visavertis konservuotas pašaras su lašiša ir ryžiais skirtas suaugusiems, taip pat jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims. Šis hipoalerginis, vieno baltymų šaltinio receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų, be glitimo ir su mažu kiekiu ryžių - puikiam virškinimui. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Sensitive Rabbit 400g

Life

Calibra Dog Life Sensitive Rabbit – visavertis konservuotas pašaras su triušiena, skirtas suaugusiems, taip pat jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims. Šis hipoalerginis, vieno baltymų šaltinio receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų. Pašaras be grūdų ir glitimo, o tai turi įtakos puikiam virškinamumui. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Cat Life Kitten Chicken 200g

Life

Calibra Dog Life Kitten Chicken– šis konservuotas pašaras su vištiena ir vištų širdelėmis, skirtas kačiukams, taip pat katingoms ir laktuojančioms katėms. Visavertis drėgnas pašaras sudarytas iš vieno baltymų šaltinio ir apibrėžto ingridientų skaičiaus. Pašaras be grūdų ir glitimo, lengvai virškinamas. Jo sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Cat Life Adult Chicken 200g

Life

Calibra Cat Life Adult Chicken– šis konservuotas pašaras su vištiena, skirtas suaugusioms katėms. Visavertis drėgnas pašaras sudarytas iš vieno baltymų šaltinio ir apibrėžto ingridientų skaičiaus. Pašaras be grūdų ir glitimo, lengvai virškinamas. Jo sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės