skip_main skip_menu skip_search

Calibra Dog Premium Line Puppy&Junior

Premium Line

Visavertis sausas pašaras šuniukams ir jauniems šunims, taip pat tinkamas šuningoms ir laktuojančioms kalėms. Vieno baltymo vištienos recepto pašaras palaiko virškinamumą ir yra subalansuotas visų būtinųjų maisto medžiagų atžvilgiu, kad pilnai užtikrintų augančių šuniukų mitybinius poreikius. Gyvūniniai baltymai sudaro 85 % bendro baltymų kiekio. Recepto sudėtyje nėra kviečių, glitimo, sojos, dirbtinių dažiklių ir konservantų bei genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių.

Produkto detalės

Calibra Dog Premium Line Junior Large

Premium Line

Visavertis sausas pašaras didelių veislių šuniukams ir jauniems šunims, sveriantiems virš 30 kg.
Vieno baltymo vištienos recepto pašaras palaiko virškinamumą ir yra subalansuotas visų būtinųjų maisto medžiagų atžvilgiu, kad pilnai užtikrintų augančių šunų mitybinius poreikius. Gyvūniniai baltymai sudaro 80 % bendro baltymų kiekio. Recepto sudėtyje nėra kviečių, glitimo, sojos, dirbtinių dažiklių ir konservantų bei genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių. 

Produkto detalės

Calibra Dog Premium Line Adult

Premium Line

Visavertis sausas pašaras suaugusiems šunims, sveriantiems iki 30 kg.
Vieno baltymo vištienos recepto pašaras yra gerai virškinamas ir gerai subalansuotas visų būtinųjų maisto medžiagų atžvilgiu. Gyvūniniai baltymai sudaro 75 % bendro baltymų kiekio. Recepto sudėtyje nėra kviečių, glitimo, sojos, dirbtinių dažiklių ir konservantų bei genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių. 

Produkto detalės

Calibra Dog Premium Line Adult Large

Premium Line

Visavertis sausas pašaras suaugusiems didelių veislių šunims, sveriantiems virš 30 kg.
Vieno baltymo vištienos recepto sausas pašaras yra gerai virškinamas ir gerai subalansuotas visų būtinųjų maisto medžiagų atžvilgiu. Gyvūniniai baltymai sudaro 75 % bendro baltymų kiekio. Recepto sudėtyje nėra kviečių, glitimo, sojos, dirbtinių dažiklių ir konservantų bei genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių.

Produkto detalės

Calibra Dog Premium Line Adult Beef

Premium Line

Visavertis sausas pašaras visų veislių suaugusiems šunims.
Vieno baltymo jautienos recepto sausas pašaras yra maistingas ir gerai subalansuotas visų būtinųjų maisto medžiagų atžvilgiu. Gyvūniniai baltymai sudaro 75 % bendro baltymų kiekio. Recepto sudėtyje nėra kviečių, glitimo, sojos, dirbtinių dažiklių ir konservantų bei genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių.

Produkto detalės

Calibra Dog Premium Line Senior&Light

Premium Line

Visavertis sausas pašaras vyresnio amžiaus šunims ir šunims, kuriems reikia mažinti svorį.
Vieno baltymo vištienos recepto pašaras palaiko virškinamumą ir yra subalansuotas visų būtinųjų maisto medžiagų atžvilgiu, kad patenkintų vyresnių šunų mitybinius poreikius. Gyvūniniai baltymai sudaro 70 % bendro baltymų kiekio. Recepto sudėtyje nėra kviečių, glitimo, sojos, dirbtinių dažiklių ir konservantų bei genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių.

Produkto detalės

Calibra Dog Premium Line Energy

Premium Line

Visavertis sausas pašaras suaugusiems aktyviems ir medžiokliniams šunims.
Vieno baltymo vištienos recepto pašaras palaiko virškinamumą ir yra subalansuotas visų būtinųjų maisto medžiagų atžvilgiu, kad patenkintų aktyvių šunų mitybinius poreikius. Gyvūniniai baltymai sudaro 90 % bendro baltymų kiekio. Recepto sudėtyje nėra kviečių, glitimo, sojos, dirbtinių dažiklių ir konservantų bei genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių.

Produkto detalės

Calibra Dog Premium Line Sensitive

Premium Line

Visavertis sausas pašaras visų veislių suaugusiems šunims; tinka jautriems šunims.
Vieno baltymo ėrienos recepto pašaras yra subalansuotas visų būtinųjų maisto medžiagų atžvilgiu, kad užtikrintų sveikų šunų mitybinius poreikius. Ėriena yra palaiko virškinamumą ir tinka net ir jautriems šunims. Gyvūniniai baltymai sudaro 70 % bendro baltymų kiekio. Recepto sudėtyje nėra kviečių, glitimo, sojos, dirbtinių dažiklių ir konservantų bei genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių.

Produkto detalės