skip_main skip_menu skip_search

Calibra Cat Life pouch Kitten Turkey in gravy 85g

Life

Kalakutienos filė padaže receptas kačiukams, kurio sudėtyje yra didelis kiekis mėsos (88 %). Mėsingų konservų maišeliuose sudėtis yra suformuluota su aukštos kokybės ingredientais ir yra be grūdų. Tai užtikrina ne tik puikų virškinimą jautriems kačiukų skrandukams, bet ir labai geras skonines savybes. Visavertis superpremium klasės drėgnas pašaras yra skirtas ilgalaikiam šėrimui.

Produkto detalės

Calibra Cat Life pouch Kitten Salmon in gravy 85g

Life

Receptas su lašiša yra sukurtas kačiukamsFilė padaže su 74 % mėsos. Mėsingų konservų maišeliuose sudėtis yra begrūdė ir susideda iš aukštos kokybės ingredientų, užtikrinančių ne tik puikų virškinimą, bet ir labai geras skonines savybes. Visavertis superpremium klasės drėgnas pašaras yra skirtas ilgalaikiam šėrimui.

Produkto detalės

Calibra Cat Life pouch Adult Turkey in gravy 85g

Life

Mėsingų konservų su kalakutiena maišeliuose recepto suaugusioms katėms sudėtyje yra didelis mėsos kiekis. Filė padaže iš aukštos kokybės ingredientų su 88 % mėsos ir be grūdų. Visa tai užtikrina puikų virškinamumą ir geras skonines savybes. Visavertis superpremium klasės drėgnas pašaras yra skirtas ilgalaikiam šėrimui.

Produkto detalės

Calibra Cat Life pouch Adult Duck in gravy 85g

Life

Mėsingų konservų su antiena maišeliuose recepto suaugusioms katėms su filė padaže sudėtyje yra didelis mėsos kiekis (88 %). Mėsingų konservų maišeliuose sudėtyje nėra grūdų, o aukštos kokybės ingredientai užtikrina ne tik puikų virškinamumą, bet ir geras skonines savybes.

Produkto detalės

Calibra Cat Life pouch Adult Beef in gravy 85g

Life

Mėsingų konservų su jautiena maišeliuose receptas sukurtas suaugusioms katėms. Filė padaže su 88 % mėsos. Mėsingų konservų maišeliuose sudėtis yra begrūdė ir susideda iš aukštos kokybės ingredientų, užtikrinančių ne tik puikų virškinimą, bet ir labai geras skonines savybes. Visavertis superpremium klasės drėgnas pašaras yra skirtas ilgalaikiam šėrimui.

Produkto detalės

Calibra Cat Life pouch Adult Veal in gravy 85g

Life

Mėsingų konservų su elniena maišeliuose recepto suaugusioms katėms su filė padaže sudėtyje yra didelis mėsos kiekis (88 %). Mėsingų konservų maišeliuose sudėtyje nėra grūdų, o aukštos kokybės ingredientai užtikrina ne tik puikų virškinamumą, bet ir geras skonines savybes. Visavertis superpremium klasės drėgnas pašaras yra skirtas ilgalaikiam šėrimui.

Produkto detalės

Calibra Cat Life pouch Sterilised Duck in gravy 85g

Life

Mėsingų konservų su antiena maišeliuose recepto suaugusioms sterilizuotoms katėms / kastruotiems katinams su filė padaže sudėtyje yra didelis mėsos kiekis (88 %). Mėsingų konservų maišeliuose sudėtyje nėra grūdų, o aukštos kokybės ingredientai užtikrina ne tik puikų virškinamumą, bet ir geras skonines savybes. Visavertis superpremium klasės drėgnas pašaras yra skirtas ilgalaikiam šėrimui.

Produkto detalės

Calibra Cat Life pouch Sterilised Salmon in gravy 85g

Life

Mėsingų konservų su lašiša maišeliuose recepto suaugusioms sterilizuotoms katėms / kastruotiems katinams su filė padaže sudėtyje yra didelis mėsos kiekis (76 %). Mėsingų konservų maišeliuose sudėtyje nėra grūdų, o aukštos kokybės ingredientai užtikrina ne tik puikų virškinamumą, bet ir geras skonines savybes.

Produkto detalės