skip_main skip_menu skip_search

Calibra Dog Life Puppy&Junior Chicken&rice 400g

Life

Calibra Dog Life Puppy and Junior Chicken with Rice – šis visavertis konservuotas pašaras su vištiena, vištų širdelėmis ir ryžiais, skirtas šuniukams, taip pat šuningoms ir laktuojančioms kalėms. Šis vieno baltymų šaltinio receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų. Pašaras be glitimo, su mažu ryžių kiekiu, gerai virškinamas. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Puppy&Junior Lamb&rice 400g

Life

Calibra Dog Life Puppy and Junior Lamb with Rice – šis visavertis konservuotas pašaras su ėriena ir ryžiais, skirtas šuniukams, taip pat šuningoms ir laktuojančioms kalėms. Šis vieno baltymų šaltinio receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų. Pašaras be glitimo, su mažu ryžių kiekiu, gerai virškinimamas. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Adult Chicken with rice 400g

Life

Calibra Dog Life Adult Chicken with Rice – šis visavertis konservuotas pašaras su vištiena, vištų širdelėmis ir ryžiais, skirtas suaugusiems šunims. Šis vieno baltymų šaltinio receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų. Pašaras be glitimo, su nedideliu kiekiu ryžių, gerai virškinamas. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Adult Duck with rice 400g

Life

Calibra Dog Life Adult Duck with Rice – šis visavertis konservuotas pašaras su antiena ir ryžiais skirtas suaugusiems šunims. Šis vieno baltymų šaltinio hipoalerginis receptas, sudarytas iš apibrėžto kiekio ingredientų. Pašaras be glitimo, su nedideliu kiekiu ryžių, gerai virškinamas. Pašaro sudėtyje tik 100 % apibrėžti, aukščiausios kokybės ingredientai.

Produkto detalės