skip_main skip_menu skip_search

Mūsų istorija

Kaip viskas prasidėjo

Calibra team - imgCalibra – tai čekų gyvūnų – augintinių pašaro prekinis ženklas, kurį sukūrė veterinarijos gydytojai, kurie buvo (ir yra) entuziastingi kolegos ir draugai.

Dešimto dešimtečio pabaigoje, dr.Jaromír Koudela, progresyvus veterinaras ir vadybininkas, sėkmingai įkūrė veterinarinių produktų platinimo kompaniją Noviko. Šią kompaniją sudarė septyni draugai, iš kurių 5 buvę Brno universiteto studentai. Tai buvo labai kūrybingų žmonių grupė, kuri augo taip pat greitai, kaip ir pati kompanija.

Gyvūnai – augintiniai Calibrai yra patys svarbiausi

calibra petsDraugai (net ir geriausi draugai), šeimos nariai, sielos draugai…Mes, Calibra, daug laiko praleidžiame su gyvūnais – augintiniais tiek dėl savo darbo, tiek leisdami laisvalaikį. Todėl Jūsų šunų ir kačių sveikata mums visada pirmoje vietoje. Augintiniai yra didžiausi mūsų motyvatoriai, taip pat patarėjai bei kritikai.

 

Tolimesnis vystymasis


Calibra prekinis ženklas patyrė didelį ir sėkmingą vystymosi procesą. Šiuo metu mūsų portfelyje yra superpremium ir premium gyvūnų maisto linijų bei mėgstami „Joy“ skanėstai. Mes didžiuojamės galėdami pristatyti ir veterinarines dietas, kurioms keliami aukšti pašaro sudėties kokybės reikalavimai.

Mes, Calibra komanda, didžiuojamės, kad mūsų produkcija eksportuojama į daugiau nei 20 pasaulio šalių visame pasaulyje, taip pat, kad mūsų tarptautinės komandos laikosi tų pačių vertybių ir noro dirbti kaip pradėjus darbą dešimtajame praėjusio amžiaus dešimtmečio pabaigoje Brno. Taigi mes ir toliau siekiame kurti aukščiausios kokybės produkciją, kuri dabar pasiekiama ir visame pasaulyje.

Calibra prekinis ženklas


calibra-logo-claim jpgIdėja sukurti gyvūnų savo pašarų prekinį ženklą kilo 2001 metais. Nors pati idėja nebuvo labai inovatyvi, pagrindinis skirtumas buvo aiškioje kompanijos vizijoje. Gyvūnų priežiūra ir jų sveikata visada bus jaunų veterinarų varomoji jėga; taip pat kompanijos įkūrėjai turėjo visiškai naują matymą. Yra daugybė pigių produktų už prieinamas kainas. Tačiau buvo siekiama susitelkti į pašaro kokybę ir skatinti ilgą ir sveiką gyvūnų – augintinių gyvenimą kartu su šeimininkais.

Už visą darbą galima dėkoti tarpusavyje bendradarbiavusioms komandoms, kurie rūpinosi gyvūnų mityba ir sveikata, laboratoriniams tyrimams, didelę patirtį turintiems veterinarams, technologams ir produktų specialistams, dizaineriams ir kt. Puikiai subalansuotos Calibra pašarų sudėtys yra, ilgos partnerystės su lyderiaujančiais specialistais iš Austrijos, Vokietijos ir Čekijos universitetų, rezultatas.