skip_main skip_menu skip_search

Calibra Dog Verve GF Junior Small Chicken&Duck

Verve

Calibra Dog Verve Junior Small Breed Chicken & Duck – visavertis begrūdis sausas pašaras su šviežia mėsa jauniems (3-12 mėn. amžiaus) mažų veislių šunims, sveriantiems iki 10 kg. Dėl sudėtyje esančio didelio kiekio (30 %) šviežios vištienos (30%) ir aukštos kokybės antienos baltymų, šunys gaus natūralią dietą, būtiną tinkamam augimui ir vystymuisi.

Produkto detalės

Calibra Dog Verve GF Junior M&L Chicken&Duck

Verve

Calibra Dog Verve Junior Medium and Large Breed Chicken & Duck – visavertis begrūdis sausas pašaras su šviežia mėsa jauniems (3-30 mėn. amžiaus) vidutinių ir didelių veislių šunims, sveriantiems daugiau nei 10 kg. Sudėtyje esantis didelis kiekis (30 %) šviežios vištienos ir aukštos kokybės antienos baltymų pritaikyti šunų fiziologiniams poreikiams, jaunų šunų augimui ir vystymuisi.

Produkto detalės

Calibra Dog Verve GF Adult Small Chicken&Duck

Verve

Calibra Dog Verve Junior Small Breed Chicken & Duck – visavertis begrūdis sausas pašaras su šviežia mėsa suaugusiems mažų veislių šunims, sveriantiems iki 10 kg. Dėl sudėtyje esančio didelio kiekio (30 %) šviežios vištienos ir aukštos kokybės antienos baltymų, šunys gaus pašarą, atitinkantį jų natūralius mitybinius instinktus ir fiziologinius poreikius.

Produkto detalės

Calibra Dog Verve GF Adult Medium Chicken&Duck

Verve

Visavertis begrūdis sausas šunų pašaras suaugusiems vidutinių veislių (10–30 kg) šunims. Visavertis begrūdis sausas pašaras su šviežia mėsa suaugusiems vidutinių veislių šunims, sveriantiems nuo 10 iki 30 kg. Sudėtyje esantis didelis kiekis (30 %) šviežios vištienos ir aukštos kokybės antienos baltymai palaiko optimalią šunų mitybą.

Produkto detalės

Calibra Dog Verve GF Adult M&L Salmon&Herring

Verve

Visavertis begrūdis sausas šunų pašaras suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims (10–90 kg). Calibra Dog Verve Adult Medium & Large Breed Salmon & Herring – visavertis begrūdis sausas pašaras su šviežia mėsa suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims, sveriantiems nuo 10 iki 90 kg. Pašaro sudėtyje yra 30 % šviežios lašišos ir didelis kiekis aukštos kokybės silkių baltymų. Šis pašaras gali patenkinti aukščiausius natūralios šunų mitybos poreikius, atitinka jų fiziologinius poreikius. 

Produkto detalės

Calibra Dog Verve GF Adult Large Chicken&Duck

Verve

Calibra Dog Verve Adult Large Breed Chicken & Duck – visavertis begrūdis sausas šunų pašaras su šviežia mėsa suaugusiems didelių veislių šunims, sveriantiems virš 30 kg. Receptas sukurtas su 30 % šviežios vištienos ir aukštos kokybės antienos baltymais, aukštos kokybės šunų mitybai.

Produkto detalės

Calibra Dog Verve GF Senior Small Chicken&Duck

Verve

Calibra Dog Verve Senior Small Breed Chicken & Duck – visavertis begrūdis sausas pašaras su šviežia mėsa suaugusiems (7 metų ir vyresniems) mažų veislių šunims, kurių svoris iki 10 kg. Pašaras su 30 % šviežios vištienos ir aukštos kokybės antienos baltymais suteikia tinkamą mitybą vyresnio amžiaus šunims, patenkindamas aukščiausius natūralios šunų mitybos poreikius ir atitinka jų fiziologinius poreikius. 

Produkto detalės

Calibra Dog Verve GF Senior M&L Chicken&Duck

Verve

Calibra Dog Verve Senior Medium & Large Breed Chicken & Duck – visavertis begrūdis sausas pašaras su šviežia mėsa suaugusiems vidutinių ir didelių veislių, 6 metų ir vyresniems šunims, kurie sveria nuo 10 iki 90 kg. šunims. Tai pašaras, kurio sudėtyje yra 30 % šviežios vištienos ir aukščiausios kokybės antienos baltymų, kurie gali patenkinti aukščiausius natūralios šunų mitybos poreikius ir atitinka jų fiziologinius poreikius. 

Produkto detalės

Calibra Dog Life Starter & Puppy Lamb

Life

Calibra Dog Life Starter & Puppy Lamb - visavertis, superpremium linijos sausas pašaras šuniukams (iki 3 mėn.), taip pat tinkamas šuningoms ir laktuojančioms kalėms. Pašare gausu aukštos kokybės ėrienos ir nedidelis kiekis grūdinės kilmės produktų (ryžių).

Pašaras yra hipoalergeninis ir aprūpina organizmą reikalingomis maisto medžiagomis šiame svarbiame šuniuko augimo etape. Gyvulinės kilmės baltymai sudaro 90 proc. visų pašare esančių baltymų.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Junior Small Breed Chicken

Life

Calibra Dog Life Junior Small Breed Chicken - visavertis, superpremium linijos, hipoalergeninis pašaras jauniems (3-12 mėn.), mažų veislių (1-10 kg) šunims su vištiena ir nedideliu kiekiu ryžių (begrūdis).

Šis visavertis sausas pašaras yra lengvai virškinamas. Jame esantys pašaro komponentai palaiko gerą virškinimo sistemos funkciją. Subalansuotas vitaminų ir chelatinių mineralų derinys gali užtikrinti tinkamą šuniuko vystymąsi ir imuninės sistemos stiprinimą. Pašare gausu aukštos kokybės vištienos.

Produkto detalės

Calibra Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb

Life

Calibra Dog Life Junior Small & Medium Breed Lamb - visavertis, sausas pašaras jauniems (3-12 mėn.), mažų ir vidutinių veislių (iki 30 kg), šunims. Šis superpremium linijos hipoalerginis pašaras su ėriena yra lengvai virškinamas - tai užtikrina optimalų jauno organizmo augimą ir vystimąsi. Dėka savo sudėties ir maistinių priedų (lašišų aliejaus, vitaminų ir mineralų, prebiotikų), pašaras gali prisidėti prie tinkamo virškinamojo trakto bei imuniteto vystymosi.

Produkto detalės