Mes sukūrėme aukščiausios kokybės produktus, turinčius didelę maistinę vertę, palaikančius gerą sveikatos būklę ir prisidedančius prie ilgos ir laimingos šeimininko ir jo augintinio draugystės.

 

Kaip viskas prasidėjo

Calibra – tai čekų gyvūnų – augintinių pašaro prekinis ženklas, kurį sukūrė veterinarijos gydytojai, kurie buvo (ir yra) entuziastingi kolegos ir draugai.

Dešimto dešimtečio pabaigoje, dr.Jaromír Koudela, progresyvus veterinaras ir vadybininkas, sėkmingai įkūrė veterinarinių produktų platinimo kompaniją Noviko. Šią kompaniją sudarė septyni draugai, iš kurių 5 buvę Brno universiteto studentai. Tai buvo labai kūrybingų žmonių grupė, kuri augo taip pat greitai, kaip ir pati kompanija.

Gyvūnai – augintiniai Calibrai yra patys svarbiausi

Draugai (net ir geriausi draugai), šeimos nariai, sielos draugai…Mes, Calibra, daug laiko praleidžiame su gyvūnais – augintiniais tiek dėl savo darbo, tiek leisdami laisvalaikį. Todėl Jūsų šunų ir kačių sveikata mums visada pirmoje vietoje. Augintiniai yra didžiausi mūsų motyvatoriai, taip pat patarėjai bei kritikai.

Tolimesnis vystymasis

Calibra prekinis ženklas patyrė didelį ir sėkmingą vystymosi procesą. Šiuo metu mūsų portfelyje yra superpremium ir premium gyvūnų maisto linijų bei mėgstami „Joy“ skanėstai. Mes didžiuojamės galėdami pristatyti ir veterinarines dietas, kurioms keliami aukšti pašaro sudėties kokybės reikalavimai.

Mes, Calibra komanda, didžiuojamės, kad mūsų produkcija eksportuojama į daugiau nei 20 pasaulio šalių visame pasaulyje, taip pat, kad mūsų tarptautinės komandos laikosi tų pačių vertybių ir noro dirbti kaip pradėjus darbą dešimtajame praėjusio amžiaus dešimtmečio pabaigoje Brno. Taigi mes ir toliau siekiame kurti aukščiausios kokybės produkciją, kuri dabar pasiekiama ir visame pasaulyje

Calibra prekinis ženklas

Idėja sukurti gyvūnų savo pašarų prekinį ženklą kilo 2001 metais. Nors pati idėja nebuvo labai inovatyvi, pagrindinis skirtumas buvo aiškioje kompanijos vizijoje. Gyvūnų priežiūra ir jų sveikata visada bus jaunų veterinarų varomoji jėga; taip pat kompanijos įkūrėjai turėjo visiškai naują matymą. Yra daugybė pigių produktų už prieinamas kainas. Tačiau buvo siekiama susitelkti į pašaro kokybę ir skatinti ilgą ir sveiką gyvūnų – augintinių gyvenimą kartu su šeimininkais.

Už visą darbą galima dėkoti tarpusavyje bendradarbiavusioms komandoms, kurie rūpinosi gyvūnų mityba ir sveikata, laboratoriniams tyrimams, didelę patirtį turintiems veterinarams, technologams ir produktų specialistams, dizaineriams ir kt. Puikiai subalansuotos Calibra pašarų sudėtys yra, ilgos partnerystės su lyderiaujančiais specialistais iš Austrijos, Vokietijos ir Čekijos universitetų, rezultatas.

Istorija

2001

plėtros pradžia

2004

pirmoji superpremium sauso pašaro linija iš 7 receptų

2005

konservuotų pašarų linija mažiems šuniukams ir suaugusiems šunims su kiauliena ir jautiena

2006

4 naujų superpremium linijos sausų pašarų atsiradimas ir plėtra

2008

pirmieji 2 skanėstai, skirti šunų dantims

2009

naujas logotipas

2009

4 nauji superpremium sauso pašaro receptai šunims (iš viso 15)

2010

pirmoji premium sauso pašaro linija iš 5 receptų

2011

nauja Joy skanėstų linija

2012

superpremium linijos sausas pašaras katėms

2013

skanėstai katėms ir nauji skanėstai šunims, skirti dantų priežiūrai

2013

nauji 6 premium sauso pašaro linijos receptai

2014

premium linijos šunų konservai ir kačių konservuotas pašaras su padažu.

2015

sausas šunų ir kačių veterinarinių dietų pašaras

2016

superpremium linijos konservuotas pašaras šunims ir katėms

2016

nauja superpremium linija šunims ir katėms

2016

konservuotų veterinarinių dietų linija

2017

nauji premium linijos sausi pašarai šunims

2018

nauji veterinarinių dietų receptai

2018

nauja konservuoto pašaro šunims Premium linija

2019

nauji produktai kačių konservuoto pašaro su padažu linijoje

2019

atnaujinti Joy linijos skanėstai